معرفی شركت ارس دماساز
( توليد كننده كولرهاي گازي آميكو )
شركت ارس دماساز ، اولين و تنها دارنده استاندارد ملي كولرهاي گازي در ايران ، به عنوان يكي از شركت هاي تابعه گروه صنعتي آميكو و بزرگترين توليد كننده كولرهاي گازي در ايران در منطقه ويژه اقتصادي جلفا ( شمال غرب كشور ) مدتي است كه فعاليت داشته و كولرهاي توليدي اين شركت در دو نوع پنجره اي و اسپليت ( دو تكه ) ضمن داشتن كيفيت و استاندارد بالا ، به عنوان كولرهاي گازي ساخت ايران طي پروانه بهره برداري رسمي از سوي وزارت صنايع و معدن ، محسوب مي كردند .
از جمله ويژگي محصولات و خدمات شركت ارس دماساز ( آميكو) مي توان به موارد زير اشاره نمود .
استفاده از كمپرسورهاي شركتهاي معتبر همچون پاناسونيك ، هيتاچي ، كوپلند ، بريستول و تكامسه .
ضمانت نامه 65 ماهه ( بدون قيد و شرط ) كمپرسور و 25 ماهه ساير قطعات دستگاه ها .
خدمات پس از فروش طلايي آميكو به مدت 10 سال در سراسر كشور با استفاده از تنها شبكه خدمات كامپيوتري كولرهاي گازي در ايران .
قابليت عملكرد كمپرسورها در شرايط سخت و دشوار ( تحت شرايط ( Super Tropical ) و تا دماي 55 + درجه سانتيگراد.
قابليت استفاده دو منظوره جهت تأمين سرمايش و گرمايش از كليه دستگاه هاي آميكو .
مجهز بودن سيستم به فيلترهاي تصفيه هوا ، با قابليت جذب گ.د و غبار و ذرات معلق در هوا با استفاده از فيلترهاي ميكرونيزه و حذف باكتري هاي مضر با استفاده از فيلترهاي آنتي باكتريال مخصوص .
وجود تنوع ظرفيتي 9000 الي 41000 بي تي يو در انواع مدل ها .
طراحي خاص و منحصر به فرد آميكو در برخي از مدلهاي كولرهاي پنجره اي از لحاظ صداي پايين در دهنگام عملكرد و سيستم افقي خروجي هوا در مقايسه با ساير مارك هاي مشابه .
قابليت سيستم كنترل از راه دور وسيستم عيب ياب هوشمند ديجيتالي ( جهت عيب يابي سريع و صرفه جوئي در وقت و هزينه ) در كليه مدل هاي توليدي .
وجود پوشش طلايي دوبل ( Dual Gold Fin ) بر روي سطوح رادياتورهاي توليدي ( اعم از اواپراتور و كندانسور ) . اين پوشش كه لايه اي طلايي رنگ مخصوص بر روي فين هاي رادياتور مي باشد ، از طريق فرسايش و زنگ زدگي اين سطوح بالاخص در مناطق با PH اسيدی بالا جلوگيري كرده و باعث بالا رفتن ميزان انتقال حرارت به دليل تخليه سريع آب ميعان شده بر روي سطوح فين مي گردد .
بهره گيري از خطوط توليد اتوماتيك همگام با آخرين تكنولوژي روز دنيا .
تجهيز كارخانه كولر گازي آميكو به مدرن ترين و مجهز ترين آزمايشگاه كالريمتري در ايران ( داراي گواهينامه ISO17025 از شركت DAP آلمان و مجري ( ISO 6016 ، ISO 5151 ) جهت انجام آزمايشات مختلف كيفي بر روي كولرهاي گازي توليدي اين شركت و همچنين كولرهاي وارداتي ساير شركت ها ( به عنوان آزمايشگاه همكار موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران ) . ارائه خدمات مشاوره اي در زمينه هاي مهندسي فروش ، ظرفيت سنجي اماكن مورد نظر ، ارائه راه كارهاي فني و عملي در رابطه با مسائل برودتي و حرارتي ، مشاوره نصب و ساير موارد مشابه .